Adresa: Masarykova 37, Brno - centrum
Tel.číslo: +420 777 502 815
Volné termíny a objednání ZDE

Reference klientů

Pan fyzioterapeut má zlaté ručičky. Blokády zad, které mě dlouhodobě trápily dokázal spravit za dvě sezení. Ví přesně kam sáhnout a návštěva u něj je velmi příjemná. Moc děkuji
Eva Mokrá

Jde vidět že ví co dělá. Skutečná kapacita a profík v oboru. Cenné rady a cvičení i doma. Můžu jen doporučit.
Eva Krylová

Dobrý den ,minulý týden 18.3 jsem se objednala u pana Zrubka na fyzioterapii .Vyšetření bylo velmi podrobné pk následovala náprava celého těla.Protože mě noha bolí několik měsícu nemohu očekávat okamžité zlepšení ale přesto po 4 dnech je bolest o mnoho menší, cítím se lépe a rozhodně pujdu na další nápravu .Pan Zrubek je výborný neurofyzioterapeut.Doporučuji Jitka Veselá
jitusvesela50

Vynikající odborník co mě po první navštěvě zbavil brnění nohou i rukou. Odblokoval mi páteř a věnoval se mi místo 60 minut o celou půl hodinu déle a přitom mi nic navíc neúčtoval. Jen řekl že někdy je potřeba čas strávený v ordinaci prodloužit. Velmi si vážím toho že mi vysvětlil věci do podrobna. Dokonce i to jak souvisí bolest žaludku s bolestmi zad. Vyšetření bylo velice dlouhé a pan Zrubek se člověku věnuje na 100% po celou dobu. Však také popsal celou A4 poznámek o mém těle. Navíc je dobrý psycholog. Jsem objednán na další terapii.
petrzaplatil

Skvělý fyzioterapeut a první, kdo se mému problému naplno věnoval. Vše mi bylo do detailu vysvětleno a konečně vím, kde je problém. Mohu doporučit
Luke s bolestí zad

Pan Zrubek je velmi příjemný člověk a profesionál, který dokáže poradit a pomoct. Bohužel některé zdravotní problémy nevyřeší jedna návštěva a tak rád zavítám na další terapii k panu Zrubkovi!

Jan Minařík

Pana Zrubka navštěvuji již delší dobu a jsem s ním velmi spokojený. Tyto služby se nedají vůbec srovnat s rehabilitací, kterou hradí pojišťovny. Přístup pana Zrubka je velmi profesionální, snaží se najít příčinu problému, poradit jakým nežádoucím aktivitám se vyvarovat a hlavně se snaží člověku pomoci. Určitě doporučuji pana Zrubka navštívit, protože takových dobrých fyzioterapeutů je opravdu málo. Děkuji.

Petr Machala

Pana fyzioterapeuta Zrubka jsem navštívil z důvodu dlouhodobé bolesti zad přesněji bederní části zad. Při první návštěvě se mi pan Zrubek maximálně věnoval a snažil se najít příčinu problému. Nejprve jsme prodiskutovali možnou příčinu (probrání anamnézy) a pak došlo k celkovému vyšetření. Dále byla provedeno odblokování bederní části zad. Bylo mi řečeno, že by již záda neměli bolet. Nechtěl jsem tomu věřit, ale po třech dnech musím říct, že je tomu tak. Pana Zrubka bych doporučil.

KM

Navstivila jsem vice fyzioterapeutu ,ale poprve jsem mela pocit ,ze muj problem nekoho zajima a chce mi pomoct problem resit. Velice mily a pratelsky pristup. Po diagnostice jsem pozadala o radu ohledne cviku, vse mi ukazal a vysvetlil. Muzu Vam vsem doporucit navstevu , verim ze budete nadseni...jako ja.

pí. Šebelová

Pan doktor je velice prijemny clovek, ktery se opravdu snazi cloveku pomoci. Pred samotnou lecbou problemu nejprve s clovekem komunikuje a nasloucha mu. Umi poradit. Po jedne navsteve jsem spokojen. Jde mu o pomoc cloveku. O tom svedci i fakt, ze nenuti dalsi navstevu. U me prave naopak rekl, ze mi problem napravil a opravdu se muj zdravotni stav zlepsil. A to po jedne navsteve. Doporucuji vsem.

pan S.

Pan Zrubek postupně diagnostikoval problém a poté se pustil do jeho řešení pomocí fyzioterapie, během tohoto jednoho cvičení mi odstranil potíže spojené s zkrácenou šlachou v levé noze.

Petr Sadovský

Kontakt na pana Zrubka jsem našel před půl rokem na internetu, když jsem se zajímal o alternativní léčbu ohledně refluxní choroby. Zabývá se totiž mj. tzv. viscerální terapií. Přestože to k němu mám daleko (100 km), nikdy jsem nelitoval cesty. Po půl roce společného snažení se můj stav ohledně refluxu citelně zlepšil. Jako fyzioterapeuta jej mohu rozhodně doporučit. Dle vlastních zkušeností mohu říct, že jeho cílem není pacienta "léčit", ale skutečně vyléčit.

p. Dokoupil

Křivá záda vskutku bolí,
mistr Zrubek je však napraví.
Zpevnit pupík,lopatky k sobě,
bolavá záda už nejsou pro mě.

Děkuji :)

Martin

Po několika návštěvách, počínajících diagnostikou, přes odblokování a následným radám, jak příště problému předejít, mohu pana Zrubka jedině doporučit. Pomohl mi, jakožto aktivnímu judistovi, se opět vrátit do tréninkového režimu. Děkuji! Za mě: "Palec hore!! :-)"

Anonymní

Velice bych zde ráda ocenila jeho komplexní příštup k pacientovi. Snaží se na daný problém nahlédnout v co nejširším rámci a tím odhalit pravou příčinu problému (nikoliv tu, která se jeví jako nejsnadněji diagnostikovatelná). Vše završuje velice příjemný přístup a schopnost naslouchat pacientovi. Závěrem bych dodala, že byl jediný, komu se podařilo zbavit mě dlouhodobé bolesti zad.

Anonymní